31

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tuzla evden eve nakliyat fiyatları oluştururken profesyonelliği esas alıyoruz. İlk görevimiz vatandaşı bilgilendirmektir. 250 TL, 300 TL gibi, internette veya dükkan tabelasında, etiket fiyatı yazan firmalara karşı, yurttaşımız bilinçli olmalı bu rakamı neye göre verdiğini sorgulamalıdır. Doğru fiyat verme yöntemi, taşınacak evi, eşyaları, güzergahı inceledikten sonra fiyat vermektir. Etiket fiyatı veren firmalar, belki çok amatör belki de dolandırıcı firmalar olabilmektedir. Yurttaşımız bu bilinç ile fiyat almalıdır. Evini, eşyasını, binasını, taşınacağı mekanı görmeden fiyat verenlere, neye göre nasıl fiyat veriyorsun diye sormalıdır. Kimi korsan firmalarda ucuz ev taşıma adı altında, sözde ucuz fiyat vererek insanlardan kaparo alarak dolandırmaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliye fiyatları sabit olmayıp, bina katına, eşya yoğunluğuna, taşınma mesafesine ve yeni evin bina kat yüksekliğine göre belirlenmektedir ki fiyatı oluşturan da bu özelliklerdir. Biz firma olarak ücretsiz ekspertiz yaptıktan sonra fiyatımızı size sunuyor, sizin de fikrinizi alıp değerlendirerek, yapabileceğimiz tüm indirimlerden sonra fiyatı belirliyoruz.

Tuzla evden eve nakliyat için, öncelik 300 TL, 500TL, 600 TL ye ev taşımak değildir. Önceliğimiz kesinlikle hizmettir. Fiyat hizmetin bedelidir. Önceliği fiyat olan firmalar, “üç kuruşa beş köfte” felsefesi ile çalışırlar. Yani “paran kadar hizmet” anlayışı ile hareket ederler. Ne yazık ki, bu ülkemiz de kanıksanmış halk deyimi dahi olmuştur. Tam da bu zihniyetle yapanlar olduğunun bilincindeyiz ve vatandaşın dikkatini bu dolandırıcı, soyguncu, kaba anlayışa karşı uyarmayı da görev ediniyoruz.