31

Tuzla Evden Eve Taşımacılık


Tuzla Evden Eve Taşımacılık

Tuzla Evden Eve Taşımacılık olarak hizmet sektöründe yaptığımız işler konusunda çok titiz çalışmaktayız. Ev taşıma çok ciddi bir iştir. Bu işlemleri sorunsuz ve eksizsiz yerine getirmek inanın tecrübe ve temiz işçilik gerektirmektedir. Yapmış olduğumuz tüm işlerde özellikle önceden gidip yerinde görürüz , burada yaptığımız hareket taşıma günü müşterimize en iyi şekilde iş çıkarıp eksiksiz olarak yerine getirmektir. 


Tuzla Evden Eve Taşımacılık firması olarak öncelik olarak eşyanızın detaylı bir şekilde gelip sarmasını yapmaktayız. Bu işlem yapılırken genellikle havalı patpat malzeme, koli bandı, karton koli, sargı ipi, yatak ve koltuk kılıfları vs. gibi malzemeler kullanmaktayız. Kırılacak ve cam eşyalarınızı öncelikle beyaz kağıtlar ile sarar ve dengeli bir biçimde getirilen kolilere yerleştirilir, bantlanır ve markalama yapılır. Markalamadaki amacımız gideceği yerde nereye konulacağı konusunda pratiklik sağlamak.


Koltuk, kanepe ve mobilyalar havalı patpatlar ile etrafları dönülerek merdivenlerde hasar görmeyecek veya yerlerde toz pislik almayacak şekilde kapatılır üzerine bantla yapıştırılır. Arabaya istife gidecek şekilde dengeli bir biçimde sargı ipi atılır güvenli olarak araca transı yapılır.
Mobilya gardırop de monte edilir parçalar birbirine sürtmeden dolayı zarar vermeyecek şekilde aralarına karton ve darbe emici Kraft kağıt konularak araca dikey olacak şekilde bağlanmaktadır. Bu operasyon yapılırken özellikle mobilyada uzman kalifiye personel kullanılmaktadır.

Tuzla Evden Eve Taşımacılık şirketimiz mahallerden olan  Postane bölgesinde Postane Evden Eve Nakliyat işlerinizde iki ev arasındaki istekleriniz doğrultusunda değerlendirilerek yapılır. Sadece ev eşyası nakliyesinde sınırlı kalmayan firmamız yanında parça eşya taşıma, ofis taşıma, okul ve tüm yük ve eşya taşımasında beklentilerinizi karşılayacak şekilde lider ekibe sahiptir.