Eyüpoğlu Evden Eve Nakliye


Hakkımızda

1987 yılında kurucumuz Sinan EYÜBOĞLU tarafından temelleri atılan ve günümüzde İstanbul evden eve nakliyat sektörü baştan olmak üzere geniş lojistik ağıyla Türkiye'nin dört bir yanına evden eve nakliyat hizmeti veren Eyüboğlu Nakliyat yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.Evden eve nakilyat işlemlerimizin hepsinde itina ile çalışıp, kalite anlayışımızdan taviz vermedik ve hizmet ağımızı sizler için genişlettik. İlk başlarda sadece evden eve nakliyat hizmeti veren Eyüboğlu Nakliyat zamanla lojistik ağını genişleterek askılı tekstil taşımacılığı, banka ve fuar taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı ve bunkarın yanında asansörlü taşımacılık hizmetleri vermeye başlamıştır.

Bankalar, oteller, ses ve görüntü cihazı firmaları için verdiği kaliteli hizmet ile referans müşteriler kazanan firmamız, gün geçtikçe sizlere daha kaliteli hizmet vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ile daha kaliteli hizmet arayışında olan ve Avrupa standartlarında taşımacılık hizmeti veren Eyüboğlu Nakliyat, oluşturduğu güven ortamıyla sektörde geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Firmamız kaliteli nakliyat hizmetini hep en ekonomik biçimiyle sizlere sunmayı hedef edinmiş fakat kalite anlayışından taviz vermemiştir. Ambalajlama işlemleri için harcaması, kendisini firma olarak gören kişilerin vereceği nakliyat hizmetiyle eş değerdir. Bu sebeple önce kalite, sonra ekonomoik olmak ile müşteri memnuniyeti temel kriterlerimiz olmuştur.

İstanbul evden eve nakliyat sektöründeki verdiğimiz hizmet boyunca bize referans olmuş nakliyat işlemlerimizin sadece bir kısmını Eyüboğlu Nakliyat Referans Listesi'nden ulaşabilirsiniz.

Neden Eyüboğlu Nakliyat Firmasını Tercih Etmeliyim?

Evden eve nakliyat işlemlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, fakat bizi tercih etme sebebinizi birkaç maddeyle dile getirecek olursak;

** Öncelikle kurumsal bir yapıya sahibiz ve kurumsal nakliyat olmanın gerekliliklerini biliyor ve yerine getiriyoruz.

** Sektörde oluşturduğumuz güven ortamı kalite anlayışımızın garantörü

** Ülkemizde nakliyat hizmeti ile ilgili herhangi bir kuruluş olmamasına rağmen Eyüboğlu Nakliyat, personelini alanında yetiştirmektedir.

** Kaliteli nakliyat hizmetini en ekonomik haline Eyüboğlu Nakliyat aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ve daha fazlası....